50 '' A7300F | UHD Smart TV 4K 50 Hz, 60 Hz 50A7300F
  • Dijagonala ekrana (inch) : 50 in
  • Dijagonala ekrana (cm) : 125.7 cm
  • Tip : UHD Smart TV
  • Maksimalna rezolucija : 4K Ultra HD 3840x2160
  • DTS Studio Sound
  • Korisnički interfejs : VIDAA U4
  • Serija : A7300F
TV_Old energy badge_G1_leftRS_Hisense_TV_Podrska_Stiker_BADGE
RSD 48.990,00
Proverite dostupnost
Gde kupiti
Specifikacija A SADA, TEHNIČKI DEO...
Opšte
Model:
50A7300F
Serija:
A7300F
Tip:
UHD Smart TV
Boja aparata:
Crna
Boja postolja:
Crna
Materijal postolja:
Plastika
Proporcija panela:
16:9
Dijagonala ekrana (inch):
50 in
Dijagonala ekrana (cm):
125.7 cm
Maksimalna rezolucija:
4K Ultra HD 3840x2160
Ugao vidljivosti (H):
178 °
Širok opseg boja (WCG):
Ne
Raspon boja BT.2020:
54 %
Frekvencija:
50 Hz, 60 Hz
Kontrast:
4000:1
Osvetljenje slike:
300 nita
Maksimalno osvetljenje:
Ne
Tehnologija pozadinskog osvetljenja:
DLED
Local dimming funkcija:
Broj lokalnih zona zatamnjivanja:
3D tehnologija:
2D u 3D:
Index kriterijuma slike (PCI):
1800
HDR tehnologija:
HDR10
HLG tehnologija:
Da
Dolby tehnologija:
Quantum Dot tehnologija:
Podizanje rezolucije na Ultra HD:
Da
MEMC tehnologija:
Ulazno kašnjenje u režimu igre:
< 50 ms
3D digitalni filter:
MPEG smanjenje šuma:
Smanjenje šuma slike:
Izlazna zvučna snaga:
2x8 W